• Wiadomość na stronę typu komunikat

Eventy

Bierzesz ślub?

Gratulacje!

Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że nie wyobrażasz sobie tego wyjątkowego dnia bez wyciskającej łzy muzyki w wykonaniu profesjonalnych muzyków

Szukasz profesjonalnego zespołu na swój event firmowy, galę rozdania nagród czy jubileusz firmy? Band Jazzy Performance pomoże zbudować wizerunek silnej marki oraz podniesie rangę każdego wydarzenia. Nasze występy to widowiska pełne zmysłowości i szyku, idealne na wystawne bankiety i wydarzenia biznesowe

Planujesz event w stylu retro lub chcesz przenieść swoich gości na przyjęcie do Wielkiego Gatsbiego? A może marzy Ci się zabawa w stylu PinUp lub w klimacie filmowym? Jazzy Performance doskonale wpasuje się w powyższą stylistykę. 

Band Jazzy Performance wykonuje znane standardy jazzowe oraz współczesną muzykę popularną w jazzowych aranżacjach. Dostosowujemy się do wymagań naszych klientów, dlatego sprawdzimy się zarówno jako główna gwiazda wieczoru, jak i klimatyczne tło muzyczne wydarzenia.

Zamów występ bandu jazzowego w towarzystwie tancerzy swingowych i spraw, że Twój event będzie niezapomniany! Bądź świadkiem oryginalnego widowiska lub naucz się podstawowych kroków tańca swingowego. Zorganizujemy dla waszej firmy przyśpieszony kurs tańca lindy hop, balboa, blues i authentic jazz, który zintegruje Twoich pracowników w wielki m stylu.

Jazzy Performance to najlepszy wybór na wigilie firmowe, jarmarki bożonarodzeniowe i przyjęcia zimowe. Z nami poczujecie magię świąt i spędzicie czas przyjemnej atmosferze.

Zespół eventowy szyty na miarę

Grupa Jazzy Performance to ośmiu zawodowych muzyków. W naszym składzie znajduje się damski wokal, pianino cyfrowe, kontrabas, perkusja, saksofon, trąbka, gitara oraz wiolonczela.

W zależności od potrzeb, warunków scenicznych oraz budżetu możemy wystąpić w różnych konfiguracjach.

sekstet  – wokal, pianino cyfrowe, kontrabas, perkusja, trąbka, saksofon

kwintet – wokal, pianino cyfrowe, kontrabas, perkusja trąbka lub saksofon

kwartet – wokal, pianino cyfrowe, kontrabas, perkusja

trio – wokal, gitara, wiolonczela

duet – wokal, pianino lub gitara

Możemy także wystąpić w dowolnej konfiguracji instrumentalnej

Skontaktuj się z nami i podziel się z nami swoimi planami na event, a my pomożemy Ci wybrać najlepszy skład zespołu.

Zadzwoń do nas

15%