• Wiadomość na stronę typu komunikat

Koncerty

Bierzesz ślub?

Gratulacje!

Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że nie wyobrażasz sobie tego wyjątkowego dnia bez wyciskającej łzy muzyki w wykonaniu profesjonalnych muzyków

Szukasz wyjątkowego koncertu na galę wręczenia nagród, jubileusz swojej firmy lub najważniejsze uroczystości rodzinne? Chcesz zadać swojej uroczystości szyku? Sprawdź naszą ofertę! Lubisz jazz i muzykę filmową? Sprawdź gdzie gramy i przyjdź na nasz koncert!

LET’S SWING

Pobujaj się z nami w rytmie swingu! W programie największe standardy jazzowe rozpowszechnione przez Elle Fitzgerald, Franka Sinatrę, Nine Simone, Billie Holiday, The Andrews Sisters czy Michaela Bublé w wykonaniu charyzmatycznej wokalistki Eweliny Hak oraz jej bandu. Usłyszycie między innymi takie hity XX wieku jak „Dream a little dream of me”  czy „Sing, Sing, Sing” prosto z Nowego Orleanu. Niezwykłe show wzbogacone o występ tancerzy Swinging Promised Land, którzy zaprezentują oryginalne układy choreograficzne lindy hop, balboa, blues i authentic jazz.

Napisz do nas

JINGLE BELLS – KONCERT ŚWIĄTECZNY

Nic tak jak muzyka nie tworzy magicznej świątecznej atmosfery. Słynne amerykańskie piosenki świąteczne w jazzowych aranżacjach w wykonaniu bandu Jazzy Performance tworzą niesamowity klimat. W programie tytułowa piosenka „Jingle Bells” w rytmicznej swingowej odsłonie oraz najpiękniejsze standardy jazzowe jak „White Christmas”, „Sanata Claus is Comig to Town”, „Let it Snow” czy Winter Wonderland”. Wszystko to utrzymane w eleganckim stylu.

Napisz do nas
15%