• Wiadomość na stronę typu komunikat

Bierzesz ślub?

Gratulacje!

Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że nie wyobrażasz sobie tego wyjątkowego dnia bez wyciskającej łzy muzyki w wykonaniu profesjonalnych muzyków

Bierzesz ślub? Gratulacje!

Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że nie wyobrażasz sobie tego wyjątkowego dnia bez wyciskających łzy melodii w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej. Wielokrotnie towarzyszyliśmy parom w ich najpiękniejszych momentach w życiu. W wyniku obserwacji rynku ślubnego i dużego zapotrzebowania na wysokiej klasy oprawę muzyczną ceremonii zaślubin powstał projekt Jazzy Moments. Nasze Trio w składzie wokal, gitara i wiolonczela nadadzą Twojej uroczystości wyjątkowego charakteru.

Oferujemy oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych i humanistycznych na najwyższym poziomie. To czym się wyróżniamy to:

**Posiadamy własne nagłośnienie akumulatorowe Bose Pro 1 x 2 oraz wysokiej klasy mikrofony. Dzięki temu jakość dźwięku jest nieporównywalnie lepsza od standardowego nagłośniania w kościołach. Jesteśmy w stanie wystąpić w plenerze, a awarie prądu są nam niestraszne.

Cieszymy się, że zdecydowaliście się połączyć swoje drogi, dlatego korzystając z usługi oprawy muzycznej ślubu dostaniecie od nas oprawę życzeń w prezencie!

Organizujecie małe przyjęcie lub na weselu gości będzie zabawiał DJ? Trio Jazzy Moments podniesie rangę tego wydarzenia klimatycznym koncertem w trakcie uroczystego obiadu. Posiadamy szeroki repertuar od standardów jazzowych po znane, współczesne piosenki w wyjątkowych aranżacjach.

Slow Wedding czy koncert na weselu?

Nie lubisz tradycyjnych wesel, a na myśl o oczepinach odczuwasz gęsią skórkę? Jednym z najgorszych koszmarów sennych jest pierwszy taniec i Wasz teatralny upadek prosto w weselny tort?
A może po prostu planujesz uroczysty obiad w gronie najbliższych i szukasz atrakcji, która podkreśli rangę wydarzenia? Jeżeli chcesz, aby Twoje wesele było inne niż wszystkie, cenisz sobie wysoki poziom wykonawczy lub zawsze marzyliście o tym, by zespół zagrał koncert specjalnie dla Was, to mamy ciekawą propozycję!

Trio Jazzy Moment przygotowało dla Was program artystyczny, który obejmuje najpiękniejsze piosenki o miłości, standardy jazzowe i szeroko pojętą muzykę rozrywkową w niesamowitych aranżacjach. Wybierz koncert na swoje wesele, który zapadnie w pamięć na Wasze wszystkie wspólne lata

Skontaktuj się z nami i zapytaj o termin!

15%